Skuteczna Agencja SEO / SEM

Firma skupia się głównie na zwiększaniu widoczności witryn internetowych w wynikach organicznych wyszukiwarki Google.

Oferta jest dostosowana do konkretnych potrzeb naszych klientów. Dla każdego biznesu przygotowujemy indywidualną strategię, na podstawie celów biznesowych oraz budżetu.
Każda kampania SEO uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu możliwe jest przygotowanie odpowiedniej strategii i zaimplementowanie jej co przenosi się na stabilne rezultaty. Wszelkie działania są transparentne, edukacja klienta w trakcie kampanii jest kluczowym elementem współpracy. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony z dwumiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Nasza wizja

Wykorzystyjemy zgodne z wytycznymi Google techniki SEO, które szybko przynoszą zadowalające rezultaty. Wykorzystana w firmie technika pozycjonowania pozwala na osiąganie stabilnych wyników w wyszukiwarce Google. Kombinacja doświadczenia, know-how, ścisłej współpracy z klientem pozwala zapewnić wyjątkowe rezultaty, które są w długim terminie przynoszą wysoki zwrot z inwestycji przeznaczonej na reklamę online.

Nasza misja

Tworzenie jakościowej usługi, której celem jest uzyskanie konkretnych celów biznesowych przedsiębiorstwa. Transparentność całego procesu oraz edukacja klienta.

Najważniejsze wydarzenia

 

2010

Wrzesień

Wrzesień 2010 - założenie agencji pod nazwą Linkjuice.pl

Czerwiec 2013

Kilkaset wypozycjonowanych haseł w branży finansowej

Październik, 2015

Publikacja pracy naukowej na temat optymalizacji serwisów internetowych w wyszukiwarkach.

2017

Sierpień 2017

Przeniesienie biura do nowej lokalizacji w centrum Krakowa.