Przygotujemy dla Ciebie kampanię linków sponsorowanych Adwords

Reklama w modelu płatności za kliknięcie (PPC - Pay Per Click) przynosi natychmiastowe rezultaty co pozwala na zwiększenie rozpoznawalności oraz zasięgu Twojej firmy w największych wyszukiwarkach internetowych.

Dzięki kampaniom linków sponsorowanych Adwords PPC (Pay Per Click) jesteś w stanie dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
Kampanie linków sponsorowanych PPC są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie istnieje kilka rodzajów działań z zakresu reklamy PPC: reklama w sieci wyszukiwania, reklamy na Youtube, PPC w sieci reklamowej, remarketing.

Główną zaletą linków sponsorowanych jest ich natychmiastowy efekt. Po poprawnym utworzeniu reklamy wyświetla się ona zaraz po jej akceptacji. Płatność jest pobierana wyłącznie przy kliknięciu w boks reklamowy.

W kampaniach adwords masz pełną kontrolę nad czasem emisji reklamy, harmonogramem wyświetlania reklam oraz miejscem wyświetlania oraz budżetem. Na bieżąco można kontrolować, modyfikować ustawienia tekstów reklam. Inna główną zaletą jest możliwość dokładnego określenia grupy docelowej na podstawie zainteresowań, wieku, lokalizacji lub płci

Przygotujemy dla Ciebie reklamę w sieci wyszukiwania

Bardzo skuteczna reklama ze względu na możliwość sprecyzowania słów kluczowych na jakich ma się wyświetlać oferta twojej firmy.

Remarketing

Docieraj do osób, które odwiedziły twoją witrynę, ale nie skorzystały z oferty. Odpowiednia strategia pozwoli ponownie zaangażować potencjalnych klientów. Dostosuj reklamę do twojej aktualnej oferty i promocji.

Sieć reklamowa

Zwiększ świadomość swojej marki. Sieć reklamowa Google to obszar w którym zbudujesz i utrwalisz wizerunek swojej w przestrzeni online. Kampanie są przygotowywane w spójny sposób z ofertą twojego przedsiębiorstwa.

Reklama na Youtube

Youtube.com to po Google.com druga wyszukiwarka na świecie. Reklamy wideo generują bardzo szeroki zasięg, a kliknięcia są bardzo tanie. Możliwość promocji filmu reklamowego na kanałach o sprecyzowanej tematyce.
Skontaktuj się

Jak możemy Ci pomóc?

Przedstaw szczegóły na temat Twojego biznesu abyśmy mogli przygotować dla Ciebie dedykowaną kampanię linków sponsorowanych

Skontaktuj się z nami