Szkolenia SEO

Przeprowadzamy szkolenia SEO o różnych stopniach zaawansowania

Szkolimy indywidualnie jak i grupowo - od podstaw SEO po zaawansowane techniki pozyskiwania linków do strony.

Szkolenie SEO jest przeznaczone m.in dla osób profesjonalnie zajmujących się marketingiem - dyrektorów i menadżerów działu marketingu, osób prowadzących sklepy internetowe, pracowników firm. Dzięki szkoleniu SEO dowiesz się jak skutecznie zoptymalizować witrynę internetową, nauczysz się przeprowadzać analizę konkurencji oraz słów kluczowych, dowiesz się w jaki sposób pozyskiwać linki pozycjonujące do strony oraz jak monitorować wszystkie podejmowane działania.

 

Konsultacje i szkolenia SEO pozwolą Ci zrozumieć działanie wyszukiwarek internetowych oraz metody optymalizacji serwisów internetowych. Dzięki temu będziesz w stanie samemu pozycjonować swoją witrynę lub stworzysz dział SEO wewnątrz Twojej organizacji, który będzie prowadzić dla Ciebie wszelkie działania związane z optymalizacją stron w wyszukiwarkach.

 

Effective Digital Consultancy Strategy

Staramy się dokładnie zrozumieć biznes swoich klientów. Poprzez dokładne zrozumienie produktów, usług, klientów oraz celów Twojego biznesu jesteśmy w stanie doradzić jakie działania należy podjąć, aby zwiększyć dla Ciebie sprzedaż w sieci. Przeprowadzamy dokładną analizę widoczności Twojej witryny w sieci co pozwala nam zidentyfikować największe problemy w obrębie działań SEO oraz zasugerować działania umożliwiające ich skuteczną poprawę.

Na szkoleniu z SEO dowiesz się w jaki sposób poprawnie tworzyć architekturę serwisu internetowego, jak zwiększyć szybkość ładowania strony internetowej, w jaki sposób optymalizować treść na stronie, jak tworzyć nagłówki i tytuły zoptymalizowane dla SEO, w jaki sposób pozyskiwać linki pozycjonujące stronę, jak omijać filtry i bany w wyszukiwarkach, jak działają algorytmy Pingwin, Panda, Hummingbird oraz RankBrain. Otrzymasz solidną dawkę praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł zastosować od zaraz.

Effective Digital Consultancy Strategy

Jak możemy Ci pomóc?

Przedstaw nam szczegóły Twojego biznesu abyśmy mogli przygotować dla Ciebie skuteczną kampanię SEO

Setki przeprowadzonych kampanii SEO sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć jakościowe usługi dla naszych klientów.

Opinie o Linkjuice

Skontaktuj się z nami